Чому у нашому SPA одноразові капчики упаковані в індивідуальну упаковку?
Друзі, дуже хочеться відповісти вам: «А як інакше⁉️«Spa Relax» піклується про безпечний комфорт клієнтів і це наш стандарт»

Але, як виявилось в результаті досліду “таємний гість”, коли наші колеги та друзі користувались послугами різних салонів Хмельницького, та натикались на ситуації від “тапочок немає” до “на нас чекали відкриті, вже явно не вперше взувані капчики” ця тема актуальна і заради вас ми відповимо на це питання детальніше

Щоб відвідуючи SPA, Ви точно знали, який догляд і відпочинок принесе Вам задоволення та здоров’я, а від якого варто впевнено відмовитись.

✅ Одноразові капчики обов’язкові до використання під час спа-процедур. За рецепцією нашого СПА починається санітарна зона, з постійним прибиранням, вологою обробкою, кварцуванням.
❌ якщо у якомусь закладі Вам “дозволяють” залишатись у своєму взутті під час спа-процедур, це означає, що якість чистоти там близька 0️⃣, а аргументація: «ми не хочемо вас навантажувати питаннями і змушувати перезуватись» ознака недбалого ставлення та спроба недоречної економії.

✅ Одноразові капчики обов’язково мають індивідуальне упакування. Це залізне правило для СПА, які цінують своїх клієнтів та власний авторитет.
Це гарантія того, що Ви — перший та єдиний користувач цим взуттям! А вірогідність “підчепити або передати”шкірні інфекції стопи виключена.
❌ Факт одноразових капчиків без упаковки — завжди, ЗАВЖДИ дає Вам право сумніватися в доцільності йти у них на процедуру!
Заклад, який повторно використовує капчики із думкою “більш менш, ще на раз буде” не може називатись справжнім СПА❗️

Запис у «Spa Relax» — це прояв Вашого бажання відпочити, розслабитись, оздоровитись.

Коли Ви — наш гість, то усі старання, вміння та якість напрямлені саме на Вас.

Будьте певні, що цей відпочинок буде не лише корисним, але й безпечним.

Ми щиро чекаємо на Вас! 🤗

  • одноразові капчики не видаються гостям послуг б’юті частини салону: якщо Ви відвідуєте косметолога, перукаря, бровіста, манікюрний, педикюрний, кабінет епіляції Вам видаються бахіли
  • одноразові капчики обов’язково утилізуються нами під час прибирання кімнати передягання:овторне використання недопустиме правилами салону.

Залишились питання?

Дізнайтесь про вільні місця та майстрів за телефоном
   Запис по номеру 067 400 15 56

  Запис по e-mail sparelaxsvclub@gmail.com

Замовити дзвінок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *