шугаринг хмельницкий

Шугарінг (або цукрова депіляція) — один з сучасних та ефективних методик депіляції зайвого волосся за допомогою косметичної пасти.

Що це таке?

Відома ще з давньоєгипетських часів, ця процедура сьогодні переживає друге народження, популярна серед жінок і має ряд переваг перед іншими методами депіляції:

 • Косметична паста, яку використовує майстер Спа Релакс, не має жиророзчинних складових. Завдяки цьому паста проникає в цибулинки волосся, не обламує, а витягує їх. Це зводить до мінімуму ризик винекнення вросшого волосся.
 • Після шугарінгу волосся відростає значно повільніше, ніж після депілятора, кремів, тощо. Крім того, волосся з кожною наступною процедурою витончується і може практично зникнути.
 • Склад пасти — повністю натуральний і підібраний таким чином, що паста виступає не лише інструментом видалення волосся, але й якісним джерелом живлення та пом’якшення шкіри.

Як проводиться шугарінг?

 1. Майстер спа-центру «Spa Relax» разом з Вами оцінює стан організму, враховує протипокази, якщо такі є та обирає найбільш ефективну методику.
 2. Якщо вибір зупиняється на шугарінгу, ми рекомендуємо проводити попередню підготовку тіла:
  Напередодні зробіть скрабування тіла. Оскільки вдома це зробити не завжди зручно, рекомендуємо відвідати турецький хамам: пілінг розпареного тіла чудово підготує шкіру до шугарінгу, забере омертвілі прошарки шкіри. Так, паста краще проникатиме до цибулинок волосся.
 3. Під час процедури майстер шугарінгу нанесе товстим шаром на волосяну поверхню шкіри спеціальну нагріту косметичну пасту. Потім різким рухом зніме її разом з волоссям. Головна особливість шугарінгу — напрямок відриву: за напрямком росту волосся, а не протилежним, як у восковій епіляції.

шугарінг Хмельницький

Які зони застосування?

Все тіло. Дуже зручний шугірнг саме на великих ділянках тіла, наприклад, ногах та руках. Швидко і безболісно шугарінг у спа центрі Хмельницького «Spa Relax» епілює зону бікіні. Проте робота з зоною обличчя потребує майстерності та обережності, ось чому процедура в спа буде для вас значно надійнішою, ніж домашній догляд.

На скільки вистачає?

Тривалість результату залежить від структури волосся та їх густоти. В цілому перші волоски з’являться не раніше 10 — 15 днів, а у деяких дівчат цей термін продовжується до трьох тижнів.

Переваги шугарінгу

 • Гіпоалергенність, негативні реакції після процедури бувають вкрай рідко.
 • Підходить для чутливої ​​шкіри.
 • Менше больових відчуттів, ніж при звичайній депіляції.
 • Проста та швидка процедура.
 • Мінімальний ризик появи врослого волосся.

Недоліки шугарінгу

 • Шугарінг не застосовується на волосках коротше 3 міліметрів.
 • Після не бажано використовувати ніяких кремів.
 • Варто обмежити фізичну активність, відвідування пляжу та сауни — може з’явитися подразнення від поту..
 • Після шугарінгу 2 дні не можна засмагати.

Залишились питання?

Дізнайтесь про шугарінг від нашого спеціаліста та запишіться на перший сеанс
   Запис по телефону 067 400 15 56

  Запис по e-mail sparelaxsvclub@gmail.com

Замовити дзвінок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *