МАСАЖІ

Салон «Spa Relax» пропонує різні напрямки масажів. Наші спеціалісти порадять та запропонують оптимальний вид та тривалість курсу, виходячи із Ваших потреб, скарги або потреби.

Види масажів

 • Масаж свічею «Релакс»

  520 грн | 1 год

   Тривалість: від 30 хвилин до 1 години

  Опис:

 • Гуаша-масаж

  300 грн | 1 год

  Тривалість: від 30 хвилин до 1 години

  Опис:

 • Антицелюлітний

  350 грн | 1 год

   Тривалість: 1 година

  Інтенсивний вид масажу. Виконується зі спеціальними антицилюлітними засобами
   Опис:

  Антицилюлітний масаж на сьогодні один з найбільш затребуваних видів масажу, адже кожній жінці хочеться бачити себе в дзеркалі підтягнутою і стрункою. Вагітність, переживання, гормональні зміни, виснажливі дієти — все це не робить людину привабливішою, відбиваючись, головним чином, на силуеті.
  Целюліт — наслідок місцевого порушення обміну речовин у жирових тканинах. Причина подібних хворобливих змін може полягати в різних факторах: судинному, гормональному та при гіподинамії.

  Антицилюлітний масаж допомагає позбутися цилюліту, зменшує кількість підшкірних жирових відкладень, а також покращує стан шкіри. Коригувальний масаж має яскраво виражену антистресову дію. Завітайте у «Spa Relax» в Хмельницькому — на доступний та корисний антицилюлітний масаж.

 • Лікувальний

  320 грн | 1 год

  Загальний — 320 грн | 1 година

  Руки — 130 грн | 30 хвилин

  Ноги — 180 грн | 30 хвилин

  Спина — 150 грн | 30 хвилин

  Шийно-комірцева зона — 140 грн | 20 хвилин

  Під час масажу використовуються справжні тайські лікувальні бальзами.

  Опис:

  Лікувальний масаж масаж — це оздоровча процедура, ефективність якої досягається спеціальним комплексом дотиків. Вони дають благотворний ефект як на окремі ділянки тіла, так і на організм в цілому. Часто лікувальний масаж призначають у період реабілітації після важких травм чи операцій.
  Найпоширеніший вид лікувального масажу — масаж спини. Він допомагає пацієнтам впоратися з болями в хребті, попереку, знизити прояви радикуліту, реабілітуватися після травми. Залежно від показання до масажу спини, застосовуються різні його методики, включаючи гідромасаж, банковий, розслабляючий та інші види. Лікувальний масаж ніг також широко використовується в медицині. Він може надавати не лише лікувальну, а й розслаблюючу дію на організм.

 • Стоун-масаж

  320 грн | 1 год

  Тривалість: 1 година

  Опис:
  Про методику масажування спеціальним камінням (холодним чи гарячим), напевно, чула кожна людина, яка цікавиться оздоровчими процедурами.

  Цей масаж називається стоун-терапія.

  Його суть — стимуляція природних процесів, вплив на м’язи й активні точки обличчя та тіла до повного їх розслаблення. Кожен камінь має свою особливу структуру і склад. За Східним вченням, звідки почала практикуватись Стоун-терапія, каміння володіє пам’яттю, тому здатне зчитувати негативну енергетику, а на людину направляти все хороше, що у ньому приховано. Іншими словами відбувається розкриття чакр, очищення енергетично активних зон. Під час сеансу Ваше тіло набуває гармонії та здоров’я.

  Процедура має кілька різновидів залежно від методики виконання та країни, з якої походить.

 • Хіромасаж

  300 грн | 1 год

  Тривалість: від 30 хвилин до 1 години

  Опис:

 • Гідромасаж

  300 грн | 1 год

  Тривалість: 1 година

  Опис:

  Головний ефект — повне розслаблення. Під час сеансу Ваше тіло повністю занурене у воду, шия зручно розміщена на ортопедичному підголівнику.  Завдяки постійній циркуляції води різної інтенсивності, Ваше тіло швидко набуває розслаблення, а з м’язів зникає зайвий тонус. Потоки води прискорюють кровообіг, поліпшуючи тим самим обмін речовин. У тілі активізуються трофічні функції — якщо у Вас є гематоми, гідромасаж сприятиме їх пришвидшеному розсмоктуванню.

  Масаж стимулює виведення зайвої рідини, яка дренується через природні фільтри — після сеансу Ви відчуєте зменшення набряків. Усунення зайвої рідини з організму дозволяє швидше скидувати вагу та спалювати жири. Саме тому сьогодні гідромасаж активно застосовується у SPA-центрах для схуднення, адже при високій ефективності ця процедура приємна та повністю безболісна. Гідромасаж стимулює рівномірне розподілення жирової тканини без утворення «апельсинової шкірки». Записуйтесь на сеанси гідромасажу і скоро тіло подякує Вам за ніжну шкіру та поліпшені форми!

  Також поліпшується робота лімфатичної та венозної системи. Гідромасаж дуже корисний жінкам, які страждають варикозним розширенням вен.

  Водні процедури взагалі корисні при лікуванні різних захворювань хребта і суглобів, оскільки вони дозволяють зняти з них навантаження. Користь від гідромасажу в цьому випадку особливо велика, адже цей метод дозволяє прискорити відновлення рухових функцій, збільшити рухливість суглобів.

  Жоден вид тракції (витягнення хребта) не дозволить настільки ефективно й нешкідливо зняти тиск із защемленого нервового корінця при міжхребцевій грижі, а правильні дії фахівця при проведенні процедури гарантують усунення болю, причиною розвитку яких був спазм м’язів.

 • Класичний

  290 грн | 1 год

  Загальний — 290 грн  | 1 година

  Руки — 100 грн | 30 хвилин

  Ноги — 150 грн | 30 хвилин

  Спина — 145 грн | 30 хвилин

  Комірцева зона — 120 грн | 30 хвилин

 • Спортивний

  150 грн | 30 хв

  Загальний — 300 грн | 1 година

  Ноги — 150 грн | 30 хвилин

  Спина  — 150 грн | 30 хвилин

   Опис:

  Спортивний масаж — застосовується для удосконалення фізичних можливостей, зменшення болючих наслідків тренування чи травми, збільшення працездатності спортсменів. Спорт.масаж — невід’ємна ланка в ланцюзі системи спортивного тренування. Застосування масажу сприяє швидкому досягненню спортивної форми, та подальшому її утриманню. Крім того, спортивний масаж є хорошою підготовкою для участі в змаганнях, способом боротьби з втомою.

  Вплив спортивного масажу на організм багатогранний. Як показано в ході численних досліджень, він позитивно впливає на функцію нервово-м’язового апарату, покращує кровообіг, стимулює обмінні процеси в організмі. І, не дивно, що серед спортсменів масаж завоював визнання як одного з найбільш доступних і ефективних засобів відновлення. При спортивному масажі стомлених м’язів поліпшується постачання їх киснем і живильними речовинами, вони легше звільняються від шлаків, м’язова працездатність не тільки відновлюється, а й збільшується. Поліпшується і функція зв’язкового апарату (зв’язки стають більш еластичними); кровообіг суглобів і оточуючих тканин покращується, що дозволяє збільшити амплітуду руху в суглобах. З успіхом застосовується спортивний масаж при ударах зв’язкового апарату, рубцевих зрощеннях тканин та інших наслідків травм і захворювань. У цілому вплив масажу буде залежати від його дозування, застосовуваних прийомів, чутливості організму та інших факторів. Він може бути тонізуючим і заспокійливим.

 • Пресотерапія

  150 грн | 30 хв

  Тривалість: 30 хвилин

  Опис:

  Пресотерапія — відносно нова голандська процедура, яка тим не менш швидко набирає популярність за свою чудову властивість — масаж швидко позбавляє від целюліту та набряків. Пресотерапія один з різновидів пневмомасажу. Його суть у впливі на лімфатичну систему стиснутим повітрям.

  Апарат для пресотерапії утворює переривчастий тиск повітря, котре діє безпосередньо на надлишок лімфатичної рідини. Разом з рідиною з організму виводяться токсини та шлаки, починається пришвидшений розпад жирів, поліпшується кровообіг та обмін речовин у клітинах.
  Процедура абсолютно безболісна.

  Пресотерапія використовується і в лікувальних комплексах при початкових стадіях варикозного розширення вен і набряклості тканин. Таке призначення визначається здатністю стисненого повітря знімати спазми і розширювати судини. Спостереження і тестування апарату відзначають здатність методики не тільки розщеплювати жирові конгломерати під шкірою, а й безпосередньо боротися з надмірною вагою. У процесі сеансів йде інтенсивне витіснення рідини, а разом з нею — надмірна вага.

 • Релаксуючий

  300 грн | 1 год

  Тривалість: 1 година

  Опис:

  Хронічна втома, постійні недосипання, стреси і нервові напруги — часті супутники кожної людини. На жаль, сучасний інтенсивний ритм життя майже не залишає нам часу просто зупинитися і подумати про власне здоров’я. Що ж, якщо цього не робить сама людина, їй «допоможе» в цьому її організм, висловлюючи своє невдоволення в формі спазмів і болю. Якщо Ви починаєте відчувати, як сили покидають Вас, а енергії вистачає тільки на те, щоб заплющити очі і постаратися забути про все на світі, значить прийшла пора задуматися про способи релаксації і трохи відпочити.

  Найкращим засобом для позбавлення від м’язових напружень і симптомів хронічної перевтоми є релаксуючий масаж. Його головним призначенням є позбавлення людини від стресу, і ця мета досягається за допомогою використання масажистом спеціальної техніки впливу. В основі цієї техніки лежить одночасний вплив на м’язи і суглоби людини, а також на його головний мозок. Коли масажист починає свій вплив на м’язи, клієнт досягає стану найвищого блаженства. Він поступово забуває про ті проблеми, які ще кілька хвилин тому здавалися йому суттєвими і нерозв’язними. Тепер їх просто не існує, і все, чого хочеться людині — щоб релаксуючий масаж тривав нескінченно довго. Збуджуючі сигнали перестають надходити в мозок, і він розслабляється разом з тілом, досягаючи такого бажаного стану умиротворення і заспокоєння.

  Релакс-масаж допомагає досягти абсолютного розслаблення м’язів тіла і клітин мозку, створюючи між ними гармонію спокою і розслаблення. Ось чому цей вид масажу по праву вважається кращим для ефективного зняття будь-яких форм напруги, чи то фізичного, чи то розумового навантаження.

 • Вакуумно-роликовий

  350 грн | 30 хв

  Тривалість: 30 хвилин

  Опис:

  Основі цілі естетичної косметології — досягти ефекту омолодження шкіри та поліпшення фігури одночасно.

  Спеціально для цього в кінці 20-го століття була розроблена популярна процедура під назвою LPG-масаж (ліпомасаж).

  Це апаратний вплив на м’які тканини з метою оптимізації процесів, що відбуваються у них (обміну речовин, кровообігу, синтезу фібробластів).

  Завдяки цьому розщеплюються жирові клітини та створюються нові колагенові волокна, здатні надати шкірі пружності та молодості.

  У спа салоні «Spa Relax» ми працюємо на оригінальному апараті LPG «POWERSHAPE 2» Для нас важливо надавати якісні послуги, дбати про ваше здоров’я

 • Пінний масаж у хамамі

  440 грн | 2 год

   Тривалість: від 2 годин

  Опис:

  Сьогодні турецький хамам – це розкішна парна з високою вологістю, в якій Ваше тіло і розум знаходять спокій і насолоду, а розслабляючий масаж підсилює, як ніщо інше, це блаженство. Крім масажу, Вам допомагає розслабитися аромат різних запашних трав, прийняття різних ванн і чаювання з традиційним східними солодощами. А система підігріву підлоги дозволяє підтримувати постійну температуру 45-50 ° С. Це не так спекотно, тому перебування в турецькій лазні приносить тільки задоволення.

  Оздоровчий ефект, який дає турецький хамам, дуже великий, його навіть відзначають медики. Насолода і розслабленість, приємне тепло, масаж, аромати просто змушують Вас забути, що таке стрес. Турецький хамам дає відчуття легкості у всьому тілі, покращує настрій і допомагає знайти душевну рівновагу, чого деколи так не вистачає.

  Турецький хамам сприяє поліпшенню роботи серця і покращує стан судин, допомагає при лікуванні дихальних захворювань, застуди, фізичного болю і багатьох інших хвороб, очищаючи тіло від шлаків. Відвідування турецького хамаму покращує кровообіг, відновлює дихання, сприяє поліпшенню шкіри і допомагає боротися з проблемами зайвої ваги.

Зверніть увагу!

  При покупці 5 сеансів — один сеанс дарує «Spa Relax»

  При покупці 10 сеансів — два сеанси у подарунок!

Чи підходить Вам певний масаж? Рекомендації та протипоказання до кожного з видів

 • Стоун-масаж
 • Гідромасаж
 • Вакуумно-роликовий
 • Антицелюлітний
 • Спортивний
 • Лікувальний
 • Хамам
 • Парафіновий
 • Пресотерапія
 • Релаксуючий
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ головний біль ✓ серйозні проблеми з опорно-руховим апаратом
  ✓ емоційне перенапруження, депресія ✓ патології нервової системи
  ✓ безсоння ✓ вагітність
  ✓ м’язовий біль ✓ ушкодження шкірного покриву
  ✓ знижений імунітет ✓ ускладнення внаслідок цукрового діабету
  ✓ гіпертонія
  ✓ проблеми з обміном речовин
  ✓ наявність зморшок і жирових відкладень
  ✓ зниження тургору шкіри

  1 година сеансу

  280 грн
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ хвороби і травми опорно-рухового апарату ✓ хвороби в період загострення
  ✓ порушення сну ✓ гострі інфекційні захворювання
  ✓ порушення імунітету ✓ шкірні інфекційні захворювання
  ✓ астенічний синдром, депресія і часті стреси ✓ лихоманка
  ✓ синдром хронічної втоми ✓ сечокам’яна хвороба
  ✓ порушення кровообігу ✓ тромбофлебіт
  ✓ варикозне розширення вен ✓ онкологічні захворювання
  ✓ венозна недостатність ✓ деякі хвороби серцево-судинної системи
  (гіпертонія, інфаркт міокарда, стенокардія,
  стан після інсульту, аневризма серця)
  ✓ хвороби шлунково-кишкового тракту ✓ кровотечі
  ✓ порушення обміну речовин
  ✓ порушення периферичної нервової системи

  1 година | 30 хвилин сеансу

  300 | 150 грн
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ в’ялість та обвислість шкіри ✓ запалення, травми в зоні, на яку діє вакуумно-роликовий пристрій
  ✓ целюліт ✓ травми опорно-рухового апарату
  ✓ зайва вага, схильність до набряклості ✓ захворювання серцево-судинної системи
  ✓ втрата м’язового тонусу ✓ вагістність, менструація
  ✓ наявність жирових відкладень у різних областях тіла ✓ туберкульоз
  ✓ захворювання опорно-рухового апарату ✓ гіпертонія
  ✓ біль у м’язах ✓ простудні захворювання з підвищеною температурою
  ✓ порушення кровообігу

  30 хвилин сеансу

  250 грн
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ прояви целюліту на різних стадіях ✓ вагітність
  ✓ неправильний обмін речовин ✓ захворювання шкіри чи крові
  ✓ зайва вага ✓ варикоз, тромбофлебіт, тромбоз
  ✓ серцево-судинні захворювання
  ✓ гострі запальні процеси
  ✓ критичні дні

  1 година сеансу

  350 грн
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ зняття м’язової напруги ✓ застудні захворювання
  ✓ профілактика травм ✓ пошкодження шкірного покриву
  ✓ період інтенсивних навантажень ✓ алергічні висипи
  ✓ підтримка спортивної форми ✓ варикоз і тромбоз вен
  ✓ злоякісні утворення
  ✓ гострі запальні процеси
  ✓ вагітність
  ✓ кровотечі, у тому числі менструальні

  1 година на все тіло

  300 грн
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ болі в спині, шиї, попереку ✓ гостра серцево-судинна недостатність
  ✓ слабкий м’язовий тонус, м’язові спазми ✓ гостра стадія інфекційних захворювань
  ✓ порушення постави – кіфоз, сколіоз ✓ онкологія
  ✓ остеохондроз ✓ захворювання крові
  ✓ захворювання серцево-судинної системи ✓ пошкодження поверхні шкіри
  ✓ реабілітація після інфаркту міокарда ✓ туберкульоз в активній формі
  ✓ захворювання дихальної системи ✓ гіпертонічний, гіпотонічний криз
  ✓ головні болі, мігрень ✓ порушення серцевого кровообігу
  ✓ розтягування м’язів або зв’язок, удари ✓ захворювання психіки

  загальний

  320 грн1 година

  руки

  130 грн30 хвилин

  ноги

  180 грн30 хвилин

  спина

  150 грн30 хвилин

  шийно-комірцева зона

  140 грн20 хвилин
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ болі у спині ✓ інфекційні або онкологічні захворювання
  ✓ м’язові розтягування ✓ запальні процеси в організмі
  ✓ захворювання опорно-рухового апарату ✓ гінекологічні недуги
  ✓ сильна засмага ✓ шкірні захворювання
  ✓ гіпертензія
  ✓ психічні розлади
  ✓ деякі форми астми

  2 години сеансу

  440 грн
 • Рекомендації Протипоказання

  1 година / 30 хвилин сеансу

  350 / 175 грн
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ целюліт (в тому числі післяпологовий) ✓ порушення цілісності шкірного покриву
  ✓ ожиріння ✓ цукровий діабет
  ✓ локальні відкладення жирової тканини ✓ наявність хронічних захворювань органів в зоні проведення пресотерапії
  ✓ хронічна венозна недостатність ✓ захворювання серцево-судинної системи
  ✓ м’язове перенапруження ✓ порушення функції нирок
  ✓ набряклість ніг ✓ туберкульоз
  ✓ діабетична ангіопатія ✓ наявність доброякісних і злоякісних утворень
  ✓ подагра ✓ наявність тромбів у судинах і крові
  ✓ зниження моторних функцій кишечника ✓ менструація
  ✓ спайкові процеси черевної порожнини ✓ вагітність (другий і третій триместри)
  ✓ захворювання опорно-рухового апарату
  (подагра, артрити, артрози, остеохондрози)
   ✓ період грудного вигодовування
  ✓ післяопераційні або посттравматичні набряки
  ✓ стреси, синдром хронічної втоми, безсоння

  30 хвилин сеансу

  150 грн
 • Рекомендації Протипоказання
  ✓ безсоння або депресія ✓ внутрішня кровотеча
  ✓ почуття втоми в кінці робочого дня ✓ ГРВІ чи грип
  ✓ сильні фізичні навантаження ✓ венеричні захворювання
  ✓ малорухливий спосіб життя ✓ онкозахворювання
  ✓ стрес ✓ грибкові захворювання
  ✓ фізична травма ✓ жовчокам’яна хвороба
  ✓ головний біль ✓ варикоз
  ✓ вагітність

  1 година сеансу

  300 грн

Залишились питання?

Запишіться на сеанс масажу або зателефонуйте до нас і ми підкажемо, який вид масажу — найліпший шлях до Вашої краси та здоров’я.

   Запис по телефону 067 400 15 56

  Запис по e-mail sparelaxsvclub@gmail.com

Замовити дзвінок