СПА ЕТИКЕТ


Клієнт «Spa Relax» — найбільша наша цінність. А Ваше задоволення процедурою та її результатом — результат, якого ми найбільше прагнемо. Щоб задоволення та професіоналізм йшли пліч-о-пліч, просимо ознайомитись із Спа Етикетом!

Ми ретельно готуємося до Вашого приходу. Тому, щоб Ваш візит був найбільш ефективним і приємним для Вас, ми радимо заздалегідь його забронювати.

Ми просимо Вас скасовувати свій візит не пізніше, ніж за 4 години.

Нам дуже важливо, щоб під час процедур Ви почувалися розслаблено та невимушено. Будь-ласка приходьте за 10 хвилин до їх початку, щоб встигнути переодягнутися у спеціально приготовлені для Вас халат і тапочки.

Ви збираєтесь до нас вперше? Нам потрібен час, щоб ближче познайомитися з Вами, тому чекаємо на Вас за 15 хвилин до початку процедур.

Запізнення на процедури скоротить час, відведений на них. Ми боїмося, що це може знизити ефективність та не принести належного результату.

Перед початком спа-процедури розкажіть фахівцям про свої побажання, обов’язково згадайте про наявні у Вас протипоказання, алергічні реакції. Якщо процедура стосується зони очей, повідомте косметолога, чи носите ви контактні лінзи.

Ми дбаємо про Ваше здоров’я — у нас не передбачено місце для куріння

У нашому SPA-центрі атмосфера спокою й умиротворення, створена спеціально для Вашого відпочинку. Звук мобільних телефонів і гучні розмови можуть негативно позначатися на загальному настрої.

У день візиту в Спа уникайте перебування на сонці. Не зайве буде поберегтися від прямих променів і на наступний день.

Рекомендуємо не вживати їжу за годину до спа-процедури, від прийому алкогольних напоїв в цей день взагалі краще утриматися. А ось воду, соки, чай до і після таких процедур, як хамам, потрібно пити у великих обсягах.

Максимальне розслаблення — важлива частина спа-філософії і запорука успішного результату від відвідування спа. Спробуйте не думати про проблеми, справи. Насолоджуйтесь відвідуванням спа, адже Ви робите щось дуже важливе для Вашого тіла та розуму.

Максимальне розслаблення — важлива частина спа-філософії і запорука успішного результату від відвідування спа. Спробуйте не думати про проблеми, справи. Насолоджуйтесь відвідуванням спа, адже Ви робите щось дуже важливе для Вашого тіла та розуму.

Якщо під час масажу сила натискання дискомфортна для Вас — занадто сильна або слабка — повідомте про це фахівцеві. Допоможіть йому краще зрозуміти Ваші бажання!

Не соромтеся запитувати про препарати, які використовуються під час процедури, про їх склад, виробника, очікуваний ефект. Пам’ятайте про те, що Ваш фахівець також, як і Ви, зацікавлений у максимальному ефекті від процедури, а також у тому, щоб Ви отримали задоволення та розслабилися.

Після процедури Вам дадуть час трохи відпочити. Ви можете побути в кімнаті відпочинку перед тим, як покинути спа або перейти до наступної спа-процедури.

Після спа уникайте важких фізичних навантажень. Не зловживайте важкою їжею та алкоголем. Зберігайте спокій, який Ви отримали в спа якомога довше — це продовжить ефект від відвідування спа. І обов’язково повертайтеся знову.