лазерна епіляція хмельницький спа салон Спа Релакс

Лазерна епіляція — косметологічно-медична процедура радикального видалення волосся. Виконується за допомогою спеціального пристрою — лазеру, який послідовно, на частоті, встановленій майстром, припікає волосяні цибулини. Останні руйнуються під впливом тепла, тому волосся, а точніше стрержень, який від нього залишився, самостійно зулишає шкіру.

ТОП 10 безперечних переваг та причин зробити собі лазерну епіляцію

лазерна епіляція Lumenis LightSheer et Хмельницький

  1. Лазерна епіляція — найефективніша процедура з видалення волосся. Вона позбавляє клієнта від будь-якої рослинності, навіть на нетипових ділянках шкіри, наприклад, на грудях, шиї або обличчі жінки.
  2. Неприємні відчуття при виконанні лазерної епіляції мінімальні в порівнянні з будь-якими іншими видами епіляції. Тільки лазер дозволяє зробити видалення волосся безболісно.
  3. Коли процедура проводиться на сертифікованому обладнанні, як наш Lumenis LightSheer ET, то можна бути впевненим, що шкіра не буде травмована, оскільки якісний лазер поглинається тільки пігментом волосся, не зачіпаючи шкірні покриви.
  4. Процедура епіляції лазером виконується досить швидко. Наприклад, для обробки ділянки шкіри над верхньою губою потрібно лише 10 хвилин, 15 хвилин піде на пахви, чоловічі груди можна обробити за годину.
  5. Лазерний промінь — гіпоалергенний пристрій. Він також має протизапальну дію, вбиває бактерії на шкірі.
  6. Курс процедур дає результат назавжди. Ділянка шкіри, яку обробили за курс лазеру, вже ніколи не «заросте» — ріст волосся просто припиняється.
  7. Після лазерної епіляції ви ніколи не зіштовхнетеся з проблемою вростання волосся, як після інших процедур.
  8. У лазерної епіляції найвищі показники ефективності, наприклад, схожа процедура фотоепіляції не дає таких результатів.
  9. Лазеру підвладні волоски усіх кольорів.
  10. І нарешті осінь — чудова пора розпочати курс лазерної епіляції, коли сезон відпусток закінчився і ви не знаходитесь на відкритому сонці. Скільки б суперечливої інформації не було на теренах Мережі, ми не радимо засмагати протягом курсу.

Залишились питання?

Дізнайтесь про початок курсу та запишіться на процедуру лазерної епіляції
   Запис по телефону 067 400 15 56

  Запис по e-mail sparelaxsvclub@gmail.com

Замовити дзвінок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *