ЕСТЕТИКА ВОЛОССЯ

Широкий спектр послуг з догляду, стайлінгу та колорування волосся. Використовуємо професійну косметику, сучасні техніки та приладдя. Наші майстри уважні до кожного Вашого побажання, будьте певні — результат процедури гарантовано принесе Вам естетичне та душевне задоволення!

Процедури з естетики волосся

 • Комплексний догляд

  Про догляд

  Якщо Ваші локони напередодні зазнали стресу від фарбування, знебарвлення, хімічної завивки або змивки, салонні процедури для волосся неодмінно стануть Вашим справжнім порятунком. Сучасна СПА-індустрія пропонує чимало варіантів для відновлення, зміцнення і розгладження. Усі вони абсолютно безпечні та не несуть ніякої шкоди ні структурі Вашого волосся по всій довжині, ні їх кореневим цибулинам.

 • Лікування шкіри голови

  себорея, випадіння волосся

 • Фарбування

  Вартість фарбування залежить від фарби та кількості використаних матеріалів.

  Професійне фарбування волосся — це мистецтво перетворення! Майстри нашого SPA використовують у роботы фарби брендыв L’OREAL та JOICO
  Фарбують волосся для досягнення різної мети — приховати сиве волосся, змінити його природний колір, надати волоссю відтінок або насичений блиск. Крім того, поява різних барвників і способів фарбування волосся відкрило нові можливості для самовираження.

 • Стрижки жіночі

  Це один з головних способів самовираження.
  Вдало стрижене волосся може розповісти про людину більше, ніж одяг і манери.
  Стрижка — це індивідуальність, і навіть натяк на щось більше. Це стиль, характер, амбіції, відносини з навколишнім світом. Це індивідуальність, данина моді, стиль.

 • Стрижки дитячі

 • Зачіски

  Зачіска — це форма і спосіб укладання волосся. Зачіски робляться на основі коротких, довгих або волосся середньої довжини. Неможливо зробити красиву зачіску без якісної стрижки, тому перукаря слід вибирати дуже ретельно.
  Зачіски зберігають свій вигляд протягом всього дня за допомогою засобів для укладання волосся, до яких можна віднести лаки, муси, гелі.
  Гарна зачіска, правильно підібрана під тип і довжину волосся, що поєднується з контуром обличчя і з певним стилем в одязі, може підкреслити багатогранність своєї власниці, в тому числі і хороший смак.

Як записатись на процедуру?

Зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок — адміністратор салону відповість на Ваші питання та запише Вас на зручну дату, час

   Запис по телефону 067 400 15 56

  Запис по e-mail sparelaxsvclub@gmail.com

Замовити дзвінок