Чим відрізняється турецький хамам у «Spa Relax» від інших у м. Хмельницькому?

Турецький хамам — особливий на Сході вид парення. Це багатоетапна процедура, дуже тісно пов’язана з оздоровчими та духовними ритуалами. Відповідно і проводитись вона може лише у правильному для цього місці, у правильній послідовності, досвідченим хамамщиком.

  • У «Spa Relax» для процедури хамаму облаштовано парну канонічно: стіни та лави округлої форми, кімната вимощена мозаїкою, мармуровий стіл (чебек-таші) оснащений системою підігріву, у розпорядженні хамамщика чиста тепла вода з чаш та курни, усі необхідні атрибути та косметичні засоби. Це все виключає необхідність залишати хамам на час проведення процедури й приділяти усю увагу клієнтові.
  • Обов’язковий етап проведення хамаму — попередній розігрів тіла у парній. Парення до масажу та скрабування тіла (обидва етапи присутні у турецькому хамамі) забезпечить прекрасну підготовку шкіри та тканин до оздоровчих процедур. Пар сприяє розширенню пор, очищенню організму від токсинів через шкіри. Легкий душ після парної очистить від них поверхню шкіри, а от розкриті пори залишаться сприятливі для цілющого впливу масел, мила, скрабів та зволожувальних лосьйонів.

Головна унікальність для вас, як для клієнта салону — ви самі обираєте, де, як та скільки пропарюватись перед хамамом.

В нашому «СВ-Клубі» зробити це можна

У спа-салоні «Spa Relax»

Де поруч з хамамом обладнано чудову римську парну з м’яким температурним режимом.

Як проходить процедура? Ви роспарюєтесь у парній. Приймаєте душ. Переходите у кімнату хамаму, де майстер проводить спа-комплекс (детальніше в Меню, «Турецький Хамам», «Марокканський Хамам», «Медовий Хамам», «Марокканське Золото»)

У банному комплексі «Терми»

Де до вашого вибору буде вже 5 видів парних, абсолютно різних за температурними режимами та вологістю: римська, фінська, російська, соляна, японська.

Як проходить процедура? Ви розпарюєте тіло у будь-якій з парних «Терм». Послідовність, чергування, час обираєте на свій розсуд. Приймаєте душ та заходите у хамам, де на вас так саме чекає майстер для проведення завчасно замовленої процедури хамаму.

Лише у «СВ-Клубі» ви маєте можливість обирати, яким буде ваш Турецький Хамам та скільки часу він буде тривати!

✅ Поспішаєте, але традиції понад усе? Обирайте «Spa Relax» із римською парною, хамамом та відпочинком за чашечкою чаю.

✅ Маєте вдосталь годин та бажаєте спробувати щось новеньке? Обирайте «Терми» із паренням у банях різних країн Світу, хамамом та повторним паренням або відпочинком у аромо-кімнаті.

Ми чекаємо на Вас!

Залишились питання?

Дізнайтесь про вільні місця на дитячий тайський масаж
   Запис по телефону 067 400 15 56

  Запис по e-mail sparelaxsvclub@gmail.com

Замовити дзвінок

Comments (1)

  • Тарас

    Чудове самопочуття , та заряд енергії на цілий день отримав я сьогодні завдяки тайським майстрам ))) емоції лише позитивні . Рекомендую всім !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *